Nasze usługi

Świadczymy usługi w zakresie laserowego czyszczenia powierzchni. Czyścimy stal węglową, żeliwo, stal nierdzewną, aluminium (w tym przygotowujemy pod procesy, trawienia, anodowania). Mogą Państwo wyczyścić elementy zegarmistrzowskie, konstrukcyjne, samochody, płoty, bramy garażowe i inne.

Głowica Lasera Grawostar czyszcząca 2500 CL4

Czyszczenie elementów małych

Oto lista małych przedmiotów metalowych, które czyścimy (lista jest niepełna): śruby, nakrętki, podkładki, kliny, zaciski, nity, sprężyny, śruby mocujące, zawleczki, śruby imbusowe, wkręty, zatrzaski, zamki, złączki, zatrzaski błyskawiczne, zawleczki do rur, śruby samogwintujące, zaciski hydrauliczne, podkładki oporowe, złączki do rur, zaciski kablowe, klucze imbusowe, zawleczki do łożysk, zaciski pneumatyczne, złączki do kabli, zaciski do rur, śruby mocujące do drewna.

Godziny świadczenia usług

 • Wtorki
  9:00 - 15:00
 • Czwartki
  9:00 - 15:00
element karoserii czyszczony laserem

Czyszczenie dużych elementów

Oto lista dużych elementów metalowych, które czyścimy (lista jest niepełna): maszyny, pojazdy, samoloty, statki, konstrukcje budowlane, mosty, kolejki linowe, rurociągi, słupy elektryczne, szafy rozdzielcze, kominy, kotły, kotłownie, piece, transformatory, silosy, magazyny, kontenery, beczki, beczki paliwowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki na gaz, skrzynie na narzędzia, drzwi metalowe, bramy.

Godziny świadczenia usług

 • Poniedziałki
  9:00 - 15:00
 • Środy
  9:00 - 15:00
 • Piątki
  9:00 - 14:00

Najnowszy sprzęt Laserowy

Laser czyszczący to urządzenie, które wykorzystuje promień laserowy do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni różnych materiałów, takich jak metal, szkło, tworzywa sztuczne itp. Laser czyszczący jest używany do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak pył, brud, tłuszcz, rdza, kurz itp. z powierzchni. Może być używany do czyszczenia różnych elementów, takich jak narzędzia, maszyny, urządzenia elektroniczne itp. Laser czyszczący jest ceniony za swoją skuteczność, dokładność i bezdotykowość. Jest to bardzo delikatny sposób czyszczenia, który relatywnie nie uszkadza powierzchni ani nie pozostawia śladów.

Przeszkolony personel i operatorzy

Doświadczony operator lasera to osoba, która posiada duże doświadczenie w obsłudze laserów i potrafi obsługiwać urządzenia laserowe w sposób bezpieczny i skuteczny. Doświadczony operator lasera potrafi opanować techniki obsługi laserów i zna zasady bezpieczeństwa pracy z tymi urządzeniami. Potrafi również dokonywać pomiarów i kontrolować parametry pracy lasera, takie jak moc, długość fali, częstotliwość itp. Doświadczony operator lasera jest odpowiedzialny za obsługę urządzenia laserowego podczas różnych procesów, takich jak cięcie, spawanie, drukowanie 3D itp. Powinien również posiadać odpowiednią wiedzę techniczną i umiejętności, aby móc obsługiwać laser w sposób bezpieczny i skuteczny.

Dlaczego klienci nas wybierają

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
INDYWIDUALNY TOK WSPÓŁPRACY
SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA
ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

Szeroki zakres usług

Nasz  firma oferuje wiele różnych rodzajów usług, co pozwala na elastyczność i dostosowywanie oferty do różnych potrzeb klientów. Szeroki zakres usług jest często atrakcyjny dla klientów, ponieważ umożliwia im znalezienie wszystkich potrzebnych usług w jednym miejscu, co jest wygodne i oszczędza czas i pieniądze. Szeroki zakres usług obejmuje usługi z różnych dziedzin, co pozwala przedsiębiorstwu na zwiększenie swojej konkurencyjności i zdobycie szerokiego grona klientów.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjna cena to taka cena, która jest dla klienta atrakcyjna, czyli korzystna lub niska w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku ofertami. Atrakcyjna cena może być różna dla różnych osób i zależeć od wielu czynników, takich jak np. potrzeby klienta, dostępność produktu, jakość produktu, konkurencja na rynku itp. Dla jednych klientów atrakcyjna cena może być bardzo niska, dla innych klientów ważniejsza może być jakość produktu lub usługi i będą oni skłonni zapłacić więcej za lepszą jakość. Ważne jest, aby oferować atrakcyjne ceny, które są dla klientów korzystne i przyciągające, ale również umożliwiające utrzymanie zysków i rentowności przedsiębiorstwa.

OPINIE

Zleć nam prace
i weź wolne !

Technologie laserowe są znacznie szybsze niż obróbka mechaniczna

DO 30% RABATU NA CZYSZCZENIE DRUGIEGO, IDENTYCZNEGO PRZEDMIOTU