O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie czyszczenia powierzchni metodą laserowej ablacji. Świadczymy usługi dla podmiotów z Polski oraz dostarczamy urządzenia dla klientów mających siedzibę poza naszym krajem. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i współpracy.

Historia naszych laserów

Laser to skrót od słów "Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation", co oznacza "wzmocnienie światła przez stymulowane emisję promieniowania". Technologia laserowa została opracowana po raz pierwszy w latach 50. XX wieku i od tego czasu uległa znaczącemu rozwojowi.

Pierwszy laser został skonstruowany w 1960 roku przez fizyków Townesa i Schawlowa. Był to laser wodoru, który emitował promieniowanie o długości fal od 1,15 do 1,17 µm. W ciągu kilku kolejnych lat powstały inne rodzaje laserów, takie jak laser he-ne o długości fal od 0,63 do 0,64 µm i laser argonowy o długości fal od 0,48 do 0,52 µm.

W latach 70. XX wieku pojawiły się pierwsze laserowe drukarki, a w latach 80. laserowe drukarki stały się powszechnie dostępne dla szerokiego grona odbiorców. W tym samym czasie laserowe drukarki stały się również powszechne w przemyśle, gdzie stosowano je do precyzyjnego cięcia i grawerowania różnych materiałów.

Od tego czas technologia laserowa rozwinęła się w wielu różnych kierunkach i znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak medycyna, przemysł, nauka, obronność i rozrywka. Laserowe urządzenia stosowane są obecnie do wielu różnych celów, takich jak cięcie, grawerowanie, drukowanie, skanowanie, nawigacja, komunikacja, diagnostyka i leczenie chorób. Laserowe technologie są również wykorzystywane w wielu różnych urządzeniach codziennego użytku, takich jak komputery, drukarki, skanery, kamery, odtwarzacze DVD i inne.

laser do czyszczenia 2500 W

Doświadczenie w branży

Posiadamy 25+ lat doświadczenia w branży, dysponujemy wieloma typami urządzeń.

Nowoczesność

Dysponujemy najnowszą techniką laserową. Nowości z branży są u nas jako pierwsze.

Budujemy urządzenia

Jeśli nasze urządzenie nie spełnia oczekiwań klienta - możemy wybudować urządzenie specjalne.

Głowica Lasera Grawostar czyszcząca 2500 CL4

Zapisz się na pokaz!

Jeśli nie wiesz czy Twoje elementy da się wyczyścić laserem odpowiednio - zapisz się na pokaz. Istnieje możliwość przetestowania naszej technologii.

Ułatw
sobie życie

Zlecenie usługi na zewnątrz pozwala oszczędzić czas, pieniądze i zwiększyć produktywność. Odbierzesz wyczyszczony wyrób i będziesz kontynuował prace.